@mr_english_learningbot

***** (99)

Published: November 4, 2015

Support languages: English

Mr.English Learning
Nearly every day, english learning posts!
Rate and review:
*****
Send
Reviews (25):
Dagokes - 3 months ago
*****

https://t.me/one_poetry - лучшие стихи великих поэтов!

Гуля❤️ - 7 months ago
*****

@muschart - Top music channel in the whole world! 🎶

Ilya - 7 months ago
*****

@audio_vk_bot ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Бот позволяет загружать свои аудиозаписи VK в КЭШ и слушать музыку,
если у вас нет интернета или не хватает трафика.
Bot allows you to download your VK audio to the Telegram.🎶

Doni - 2 years ago
*****

“E'tirof-2015” milliy mukofoti sovrindorlari nomi ma'lum bo'ldi
@AZIZROBOT
Bugun, 21 dekabr kuni poytaxtimizdagi “Istiqlol” san'at saroyida “E'tirof-2015” milliy mukofoti sovrindorlarini tantanali taqdirlash marosimi bo'lib o'tdi. Unda 23ta nominatsiya bo'yicha g'oliblar nomi e'lon qilindi.

Tadbir estradamizning yorqin yulduzlari ishtirokidagi kontsert dasturi bilan hamohanglikda ko'tarinki ruhda bo'lib o'tdi. Quyidagi nominatsiyalar bo'yicha g'oliblarga mukofot statuetkasi va diplomlar taqdim etildi:

“Yilning eng yaxshi teatr aktyori” – Feruz Burxonov;

“Yilning eng yaxshi teatr aktrisasi” – Shaxlo Temirova;

“Yilning eng yaxshi kinoaktrisasi” – Yulduz Rajabova;

“Yilning eng yaxshi kinoaktyori” – Shohrux Nasimov;
@ENG_QIZIQARLI TV
“Eng yaxshi tarixiy ayol obrazi” – Gulbahor Yo'ldosheva;

“Yilning eng yaxshi yoshlar dasturlari prodyuseri” – Baxtiyor Safarov;

“Eng yaxshi radio boshlovchi” – Ibrohim Ahmedov;

“Eng yaxshi jurnalist” – Jamshid Umrzoqov;

“E'tibor” – Nuriddin Hamroqulov;

“San'at sohasidagi xizmatlari uchun” – Nuriddin Haydarov;

“Yilning eng yaxshi bastakori” – Oydin Abdullaeva;

“Yilning eng yaxshi raqqosasi” – Dilorom Madrahimova;

“Eng yaxshi opera ayol xonandasi” – Shirin Mamatova;

“Yilning eng yaxshi guruhi, ansambli, orkestri” – Oybek va Nigora;
@AZIZROBOT
“Yilning eng yaxshi erkak estrada xonandasi” – Abdurashid Yo'ldoshev;

“Yilning eng yaxshi ayol estrada xonandasi” – Malika Egamberdieva;

“Yilning eng yaxshi sportchisi” – Dmitriy Shokin;

“Sport malikasi” – Diyora Keldiyorova;

“Yilning eng yaxshi sport murabbiyi” – Jalol Yusupov;

“Yil paraolimpiyachisi” – Norbekov Xusniddin;

“Yilning eng yaxshi haykaltaroshi” – Aslanbek Alnazarov;

“Yilning eng yaxshi hunarmandi” – Jasur Jumaev.

@ENG_QIZIQARLI TV

MosTafa - 2 years ago
*****

ی

Load more reviews...
Bot languages:
  • English
  • فارسی
  • Русский
  • Italiano
  • Español
  • Deutsch
  • العربية
  • Català
  • 中文
  • Čeština
  • Nederlands
  • Français
  • Hausa
  • עברית
  • Bahasa Indonesia
  • 日本語
  • 한국어
  • Bahasa Melayu
  • മലയാളം
  • Português (BR)
  • Polski
  • Türkçe
  • Українська
  • Ўзбекча
  • isiZulu
Website Language:
  • English
  • فارسی
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • Nederlands
  • Português (BR)